Vyhledávání

Kontakt

Zuzana Viznarová

www.jogapilatescentrum.cz

774 371 799

jogazuza@seznam.cz

Thajská jógová masáž

Tradiční thajská masáž, původním jménem Nuad Boran, je pro nás darem a dědictvím více než 2500 let. Své kořeny má v severní Indii, kde byla praktikována již v dávných dobách Buddhových a tak vždy pojímána jako duchovní cvičení, pohroužení, meditace, Meta. Je tedy unikátní kombinací spirituální praxe a fyzické terapie. Jejím zakladatelem je lékař Jivaka Kumar Bhaccha, dodnes v Thajsku přezdívaný jako "otec mediciny". Jivaka léčil kombinací ájurvédy a jógy a měl takové úspěchy, že magadhský panovník ho povolal, aby se stal jeho rodinným lékařem.

Thajská masáž je směsicí rytmických houpavých pohybu, měkkých i hlubokých tahů, strečingu, manipulačních technik a pasivních jógových pozic, které přirozeně upravují popřípadě stimulují energetický tok v těle.Práce na energetických drahách spolu s masáží tlakových bodů odstraňuje blokády, podporuje volný průtok Čchi a napomáhá návratu zdraví a pocitu pohody. I ve své nejzákladnější relaxační podobě je Thajská masáž léčbou, kterou vykonávají regenerační síly těla vyvolané právě celkovým uvolněním. Ošetření probíhá na měkké podložce umístěné na podlaze, ošetřovaný je oblečen ve volném oděvu.

Thajská masáž zvyšuje pohyblivost těla, cirkulaci krve a lymfy, odstraňuje bolest a ztuhlost kloubů, posiluje nervový systém, odstraňuje energetické blokády v těle. Při masáži se uvolňují toxiny z kloubů, svalů, tkání a zlepšuje se vylučování odpadů z těla. Podporuje duševní relaxaci a povzbuzuje činnost vnitřních orgánů. Výsledkem je uvedení energetického systému do rovnováhy, člověk se tak stává uvolněným a plným energie. Celkový efekt masáže je hluboce relaxační a dochází k harmonizaci nejen těla, ale i ducha člověka.

Masáž může trvat od 60 do 120 minut. Pro skutečnou relaxaci doporučuji masáže v délce 90minut.

Cena masáže: 60 min/500,- Kč; 90min/700,- Kč; 120min/950,- Kč

Objednávky na tel: 774 371 799 (prozatím v omezených časech pátek 18,00 - 20,00hod a neděle 17,00 - 19,00hod., případně dle domluvy)

Těší se na Vás Zuzka Viznarová

Nechť ten, koho se dotýkám, je zbaven bolesti a nechť dojde opět uzdravení.